Ви очікуєте на народження дитини, плануєте відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням?

|

Ви очікуєте на народження дитини, плануєте відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням?

 

Інформацію про необхідні для цього державні послуги можна знайти на Гіді з державних послуг https://guide.diia.gov.ua –  єдиному офіційному ресурсі який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Наразі на Гіді є інформація про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а його відвідуваність у середньому становить більше чим 5000 користувачів в день.

Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:

– інформацію про те, де можна отримати послугу й як її замовити;

– чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;

–  хто може звернутися за отриманням такої послуги;

– строк та вартість надання державної послуги;

–  вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги;

– куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.

Інформація про державні послуги розподілена за 17 категоріями сфер діяльності та впорядкована за 36 життєвими подіями, які створені як для громадян, так і для бізнесу.

 

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель