У Ковельському ЦНАП використовують шеринг документів: функціонал від Дії

|

Адміністратори ЦНАП , його Територіального підрозділу та віддалених робочих місць мають можливість здійснювати прийом документів, застосовуючи Дія.Шеринг, новітній спосіб надання копій цифрових документів. Це сервіс, що дозволяє отримати копії цифрових документів користувача застосунку Дія (фізичної особи) за його згоди одразу в систему організації. У процесі шерингу отримувачу даних надається цифрова копія е-документа у форматі pdf (підписана КЕПом Дії та з накладенням позначки дати, часу та назви отримувача даних).

Документи в застосунку Дія — цифрові аналоги паперових документів. Вони мають таку ж юридичну силу, що й паперові документи. Відповідно копії цифрових документів — це підписані та зашифровані файли у форматі pdf з даними користувача, які формуються з даних державних реєстрів та надсилаються через застосунок Дія.

На даний момент користувачі Дії можуть пошерити біометричні паспорти (ID-картка, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), картка платника податків (РНОКПП), довідка ВПО, свідоцтво про народження дитини. Паспорти-книжечки зразка 1994 року та не біометричні закордонні паспорти не відображаються в Дії та відповідно шерингу не підлягають.

Для використання шерингу при подачі документів у ЦНАП Вам потрібно:

Відкрити документ у застосунку Дія;

працівник ЦНАП зісканує сформований Дією штрих-код;

після цього ви надаєте дозвіл на його шеринг у застосунку Дія;

цифрова копія документа буде надіслана до інформаційної системи ЦНАП.

Дія.Шеринг – це швидко, зручно (не треба робити паперові копії документів чи повертатися додому, бо їх забули) та безпечно (кожне використання цифрового документа відображатиметься у системі і не зможе бути використано повторно).

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель