Сьогодні в управлінні “Центр надання адміністративних послуг” з робочим візитом перебували представники моніторингової групи

|

Сьогодні в управлінні “Центр надання адміністративних послуг”  з робочим візитом перебували представники моніторингової групи для контролю реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг А.В. Ткачук – т.в.о. начальника управління  економічного розвитку  та торгівлі облдержадміністрації та В.І. Рижук – заступник голови Луцької районної державної адміністрації.

Члени моніторингової групи прибули оглянути обладнання, яке  придбане за кошти субвенції з державного бюджету та перевірити  цільове, ефективне та своєчасне використання коштів, дотримання  вимог чинного законодавства  при здійсненні видатків.

З представниками моніторингової групи поспілкувався керуючий справами виконавчого комітету міської ради Іван Чуліпа та заступник начальника управління “Центр надання адміністративних послуг” Олена Пархомчук.

Т.в.о. начальника управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Андрій Ткачук запевнив, що місцеві ЦНАПи завжди можуть розраховувати на підтримку колег з облдержадміністрації та звертатися за допомогою для вирішення нагальних питань.

Керуючий справами Іван Чуліпа подякував  за співпрацю колегам і зазначив, що в управлінні “Центр надання адміністративних послуг” й надалі працюють над розширенням спектру адміністративних послуг.

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель