Реєстрація місця проживання новонародженого в комплексній послузі “є Малятко”

| ,

У Ковелі, віднедавна, в управлінні ЦНАП (в офісах по вул. Драгоманова, 22 та по вул. Незалежності, 73) задекларувати місце проживання новонародженого можна при оформленні послуги “єМалятко”. Це дуже зручно для батьків немовлят, адже збільшилася кількість послуг, які можливо оформити за один візит.

Відповідно до чинного законодавства, зареєструвати місце проживання дитини потрібно протягом трьох місяців із дня її народження і тільки за реєстрацією місця проживання одного з батьків.

Нагадуємо, що за допомогою “єМалятко” можна замовити потрібні для оформлення немовляти послуги в зручний час та у зручному місці. Наприклад, завітати у відділ ДРАЦ або ЦНАП, через адміністраторів, подати електронну заяву “єМалятко” можна офлайн.

А в час поширення COVID-19, щоб не піддавати ризику своє здоров’я та здоров’я дитини, можна скористатися порталом “Дія” та оформити цю послугу онлайн за посиланням https://diia.gov.ua/services/yemalyatko.

Зверніть увагу! Оскільки, державна реєстрація народження є базовою (обов’язковою) послугою, “єМалятко” можуть замовити лише ті батьки, які не отримали свідоцтво про народження дитини.

Адміністраторами ЦНАП за останній тиждень було оформлено  14  електронних заяв “єМалятко”. Серед наданих послуг – і онлайн-реєстрація місця проживання дитини (вартість послуги – 37 грн 22коп).

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель