
Представники ЦНАП Ковеля взяли участь у круглому столі
Представники ЦНАП Ковеля сьогодні взяли участь у круглому столі «Практика діяльності центрів надання адміністративних послуг: стан та перспективи. Регіональний вимір», що відбувся у с. Грем’яче Волинської області.
Захід організував Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Він об’єднав народних депутатів, експертів, представників органів влади та місцевого самоврядування.
Учасники обговорили виклики та подальший розвиток мережі ЦНАП, забезпечення доступності послуг у період воєнного стану, цифровізацію адміністративних процесів та запровадження електронних сервісів, готовність органів місцевого самоврядування до розширення переліку послуг, врегулювання плати за надання адміністративних послуг, а також роль міжнародних партнерів у підтримці реформ.
Такі заходи — це можливість обмінятися досвідом, узгодити спільні підходи та впроваджувати кращі практики для забезпечення якісного обслуговування громадян.
