Нові послуги у ЦНАП

| ,

Центр надання адміністративних послуг – це місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

Перелік послуг, які можна отримати у ЦНАП постійно розширюється, адже  мешканці громади очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг.

З метою оновлення знань, засвоєння кращого досвіду роботи, набуття практичних умінь та навичок начальником відділу пільг управління соціального захисту населення  Альоною Грицюк проведено навчання  з адміністраторами відділу соціальної роботи управління ЦНАП на тему “Надання статусу, видача і заміна посвідчень батькам та дітям з багатодітної сім’ї”.

Адже відтепер у ЦНАП можна отримати  послуги з установлення статусу, видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, посвідчень дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 6-річного віку, продовження терміну дії відповідного посвідчення у зв’язку з досягненням дитиною 14-річного віку, видача дубліката посвідчення та ін.

Для зручності відвідувачів адміністратори ЦНАП надають ці послуги за  адресами: вул. Незалежності, 73, вул. Драгоманова, 22 та на віддалених робочих місцях адміністраторів у селах Білин, Зелена, Заріччя та Ружин.

Ми працюємо для Вас!

 

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель