Перейти до основного вмісту

Не словом, але ділом

|

Сьогодні працівники управління ЦНАП вже вкотре довели свою активну громадянську позицію та бажання брати участь у житті територіальної громади та попри негоду висаджували саджанці по вул.Відродження.