Перейти до основного вмісту

Енергоефективність — спільна відповідальність кожного з нас

|

У період підвищених навантажень на енергетичну систему раціональне використання електроенергії є необхідною умовою її стабільної роботи.
Свідоме енергоспоживання дозволяє не лише зменшити навантаження на мережі, а й сприяє надійному проходженню опалювального сезону 2025/2026 років. Адже водяні насоси, системи опалення й інші елементи критичної інфраструктури працюють на електроенергії.

Збереження енергосистеми починається з простих щоденних рішень кожного з нас. Вмикай прилади по черзі після появи світла, щоб допомогти близьким і енергосистемі.