Держава підтримує вимушених переселенців

|

Допомога переселенцям та довідка ВПО: що змінилося?

Через військову агресію Росії багатьом українцям довелося покинути домівку та переміститися до безпечніших регіонів держави. Тому Уряд розширив кількість областей, жителі яких можуть отримати статус ВПО (внутрішньо переміщені особи), а також передбачив державну підтримку для переселенців.

Наразі таку довідку можуть отримати жителі Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської, Житомирської, Одеської, Волинської, Дніпропетровської областей та міста Києва.

Одночасно зі статусом ВПО, переселенці зможуть щомісяця отримувати 2000 гривень допомоги для дорослого та 3000 — для дитини. Кошти будуть нараховуватися на вказаний у заяві рахунок.

Крім цього, держава надасть підтримку тим, хто допомагає переселенцям

Роботодавцям — 6500 грн за кожного працевлаштованого переселенця. Усім, хто надає безкоштовний прихисток, — 450 грн щомісяця за кожного співмешканця на компенсацію комунальних послуг.

Більше про те, як отримати послугу, дізнавайтеся на Гіді: https://cutt.ly/QSpV1dp , а про підтримку ВПО — на Урядовому порталі: http://surl.li/bowvm

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель