ЦНАП долучився до системи всеукраїнського моніторингу якості

| ,

Ще в серпні уряд ухвалив постанову № 864 «Питання організації моніторингу якості надання адміністративних послуг», якою затверджено Порядок проведення моніторингу якості надання адміністративних послуг та оприлюднення інформації про результати моніторингу якості надання адміністративних послуг та передбачено завдання до 30 грудня 2021 року провести пробну зовнішню оцінку рівня задоволеності суб’єктів звернення.

У приміщеннях ЦНАП по вулицях Незалежності, 73 та Драгоманова, 22 представники компанії ТОВ «Форсервіс ЮА Сейлз» розмістили друковані матеріали, що містять гіпертекстові посилання та QR-коди на форми опитувальники (анкети) з питаннями щодо оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення якістю надання адміністративних послуг.

Відтепер відвідувачі зможуть впливати на якість послуг у ЦНАП, засканувши QR-коди та перейшовши за посиланням і лишивши лаконічні відповіді про свої враження від візиту до центру. Просимо жителів нашої громади активно долучитися до оцінювання, про перебіг якого ми будемо повідомляти окремо.

Адміністрація ЦНАП

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель