
Ковельський міський голова провів першу церемонію одруження
Сьогодні в приміщенні виконавчого комітету Ковельської міської ради провели першу державну реєстрацію шлюбу.
Першими молодятами, котрі зареєстрували шлюб у виконавчому комітеті Ковельської міської ради стали Бєлік Артур Олегович та Лябук Іванна Вячеславівна. Для працівників ЦНАПу ця подія приємна ще й тому, що з нареченим ми познайомилися давно – об’єднала нас спільна справа благодійності (ремонту автівки для потреб ЗСУ). Артур та Іванна зустрічалися впродовж тривалого часу. А доленосна несподіванка – освідчення – очікувала Іванну під час її поїздки на місце дислокації Артура в районі бойових дій.

Вітаємо подружжя зі святом! Зичимо кохання, щастя та перемоги!