Перейти до основного вмісту
|

Створюємо ліси разом

Учора на території ДП “Ковельське лісове господарство”, неподалік села Зелена, висадили дуби та сосни у рамках реалізації екологічної ініціативи “Масштабне заліснення України”.

Працівники міської ради, спільно з працівниками управління “Центр надання адміністративних послуг” упродовж кількох годин висадили майже 8 тисяч сіянців — 6 тисяч сосен та 2 тисячі дубів.

“Ці дерева зростатимуть під мирним небом нашої України і приноситимуть користь та радість людям. Ми й надалі будемо проводити подібні акції у Ковельській громаді ”, – зазначив міський голова Ігор Чайка