З 1 серпня прийом документів з реєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки здійснюватиметься через Центр надання адміністративних послуг
В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Головним управлінням Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Волинській області та виконавчим комітетом Ковельської міської ради від 30.07.2024року, шодо здійснення повноважень стосовно надання адміністративних послуг, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України № 523-р. з 01.08.2024року прийом документів з реєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки буде здійснюватись через управління “Центр надання адміністративних послуг”, а саме через його територіальний підрозділ за адресою м. Ковель, вул. Драгоманова, 22.

Під час робочої зустрічі в управлінні ЦНАП за участю начальника відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби Святослава Стульського було обговорено співпрацю та напрацьовано механізм здійснення повноважень сторін в частині надання адміністративних послуг, зокрема щодо відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки та інших механізмів.
