Перейти до основного вмісту
|

Сьогодні працівники управління ЦНАП долучилися до весняного прибирання міста. У День довкілля частина з нас наводить лад на прилеглій території по вул. Драгоманова, 22, а інші надають послуги у звичному  порядку в управлінні ЦНАП по вул.Незалежності, 73 та в його територіальному підрозділі.

Результати вражають. Порівняйте …

до…

і після…