|  Чайка Ольга Андріївна
У суботу, 3-го червня, центр надання адміністративних послуг (вул.Незалежності, 73) працює з 8.00 до 15.00. Прийом здійснюватиметься з питань призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам, компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб тощо.
 |  Чайка Ольга Андріївна
День вишиванки – це одне з найулюбленіших свят українців. Воно символізує поєднання звичаїв, орнаментів різних куточків країни та покликане популяризувати українську культуру і традиції. Відчути себе невід’ємною частиною України, вбравшись у вишиванку, та продовжити започатковану чернівецькими студентами традицію могли сьогодні і працівники та відвідувачі управління ЦНАП.
У Центрі надання адміністративних послуг створено QR-код на посилання профілю сторінки управління ЦНАП на офіційному сайті Ковельської міської ради. Його використання розширить аудиторію вебресурсу, допоможе відвідувачам, не витрачаючи час на ручний пошук, одразу ознайомитися з діяльністю ЦНАП, його структурою, переліком послуг, графіком прийому, отримати контактні дані та інше. QR-код створено з метою надання якісного і своєчасного сервісу, що відповідає європей…
Для батьків новонароджених ще більш доступною стала комплексна послуга єМалятко, оскільки віднедавна документи на реєстрацію народження дитини можна подати в старостинських округах у селах Білин,Зелена, Ружин та Заріччя (віддалені робочі місця управління ЦНАП). Після проходження відповідного навчання збільшилась кількість адміністраторів, які проводять прийом документів з цієї комплексної послуги. Лише на підставі  однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть…
 |  cnapadm
Колектив Центру надання адміністративних послуг вітає всіх мам зі святом. З вас починається родина, починається доля дитини! Ви прагнете оберігати нас від негараздів, підтримуєте в часи скрути, вкладаєте в нас бачення світу, розуміння добра і зла. Це ви виховуєте в нас мужність відстоювати правду та боротися за краще майбутнє. Низький уклін вам, любі матусі!

© Центр надання адміністративних послуг м. Ковель